لعاب آسان تمیز شونده چیست ؟

به منظور کاستن از هزینه‌های نگهداری و تمیز کردن سطوح، فناوری نانو برای ایجاد مکانی برای سطوح خود تمیز شونده و آسان تمیز شونده پا به این عرصه نهاده‌است، که با استقبال چشمگیری از سوی طراحان، سازندگان  مواجه شده‌است.

EASY-SELF-TO-CLEAN یا همان لعاب آسان تمیز شونده لایه داخلی فر هارا عمدتا تشکیل می دهد این لایه که از فناوری نانو بهره می برد به ما در آشپزخانه هایمان کمک شایانی می کند همانطور که اشاره شد این فناوری به تازگی وارد دنیای آشپزی و آشپزخانه ها گشته است که در ادمه به مزایای این سیستم اشاره خواهیم کرد.

آسان تمیز شوندگی چه کمکی به ما می کند؟

این لعاب که جلوتر گفته شد از فناوری نانو بهره می برد مانع چسبیدن مواد غذایی و چربی ها به لایه داخلی فر می شود و در صورت چسبیدن به حالت ترد در می آید و می توان با یک دستمال مرطوب نسبت به پاک نمودن آن اقدام کرد.

چگونه این لعاب را تشخیص بدهیم ؟

همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید این لعاب به رنگ فیروزه ای می باشد و فر هایی این لعاب را دارند که لایه داخلی آن ها به رنگ فیروزه ای باشد 

کدام یک از محصولات اسنوا این ویژگی را دارا هستند ؟

شرکت اسنوا همواره در استفاده از فناوری های نوین پیشرو و ممتاز بوده و هست متخصصان اسنوا با شناسایی و بررسی قابلیت های این سیستم ممتاز نسبت به اجرا و بکار گیری آن اقدام لازم را به عمل آورده اند.

در حال حاضر محصولات اجاق گاز مبله اسنوا از این فناوری بهره مند هستند که می توان به سری والنتینو و آدریانا اشاره نمود.

منابع:اسنوااستور,ویکی پدیا