ساید بای ساید اسنوا سری هایپر:

این نوع یخچال فریزر همانطور که در مقاله ی قبلی گفته شده بسیار مناسب برای مردم ایران است امکانات بسیار ساید بای ساید و راحتی دسترسی آن این نوع یخچال فریزر را به انتخاب اول بسیاری از مردم برای خانه های شان تبدیل کرده اسنوا استور قصد دارد یکی از بهترین ساید بای ساید های خود را معرفی کند.

اسنوا شرکت ایرانی تولیدکنندهٔ لوازم خانگی است  ابتدا در سال ۱۳۸۴ در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع در مورچه خورت اصفهان آغاز به کار کرد. این شرکت دارای انواع پرس‌های ضربه‌ای و هیدرولیک ۶۰ تن تا ۱۰۰۰ تن، دستگاه‌های رباتیک الکترومغناطیس رنگ و لعاب، دستگاه‌های C.N.C خم و برش، تکنولوژی جوش پلاسما برای صفحه‌های رویه اجاق گاز و دیگر تجهیزات مصرفی در هنگام مونتاژ محصول مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی است و از نظر حجم تولید می‌تواند روزانه ۱۵۰۰ اجاق گاز ایستاده، ۱۰۰۰ دستگاه کولرآبی و ۱۵۰۰ محصول از سری محصولات توکار Built-In را ارائه دهد. محصولات این کارخانه در بازارهایایران و خاورمیانه عرضه می‌شوند. اسنوا توانسته‌است برای اولین بار در ایران و خاورمیانه، این امکان را فراهم کند که خریدار بتواند محصولات توکار این شرکت را با رنگ دلخواهش سفارش دهد

یخچال ها و فریزرهای اسنوا مناسب با چالش های امروز ما که می توان به نشان انرژی پایین,گنجایش و دیگر المان های آن اشاره کرد .

اسنوا استور سری هایپر را این چنین معرفی می کند:

نشان انرژی A:

ظ

شاید یک از جذابیت هایی که مارابه سمت انتخاب و بررسی این محصول سوق می دهد همین ویژگی است به یاد داریم یخچال فریزر های ما در قدیم عمدتا پرسروصدا و کلافه کننده بودند این بار اسنوا با طراحی SS-E3200SS این مشکل را هم به خوبی حل کرده و آرامش را در خانه ما دو چندان می کند .

روشنایی داخل یخچال و انتخاب آن که چه چیزی میل دارید انتخاب کنید حق شماست اسنوا در سری کانتر از روشنایی LEd بهره برده که نوری یکنواخت و زیبا را در داخل یخچال فریزر پدید می آورد 

منبع:اسنوا استور