راهنمای انتخاب و خرید یخچال و فریزر اسنوا:


اسنوا شرکت ایرانی تولیدکنندهٔ لوازم خانگی است  ابتدا در سال ۱۳۸۴ در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع در مورچه خورت اصفهان آغاز به کار کرد. این شرکت دارای انواع پرس‌های ضربه‌ای و هیدرولیک ۶۰ تن تا ۱۰۰۰ تن، دستگاه‌های رباتیک الکترومغناطیس رنگ و لعاب، دستگاه‌های C.N.C خم و برش، تکنولوژی جوش پلاسما برای صفحه‌های رویه اجاق گاز و دیگر تجهیزات مصرفی در هنگام مونتاژ محصول مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی است و از نظر حجم تولید می‌تواند روزانه ۱۵۰۰ اجاق گاز ایستاده، ۱۰۰۰ دستگاه کولرآبی و ۱۵۰۰ محصول از سری محصولات توکار Built-In را ارائه دهد. محصولات این کارخانه در بازارهایایران و خاورمیانه عرضه می‌شوند. اسنوا توانسته‌است برای اولین بار در ایران و خاورمیانه، این امکان را فراهم کند که خریدار بتواند محصولات توکار این شرکت را با رنگ دلخواهش سفارش دهد

پس از این معرفی تاریخچه اسنوا برویم سراغ بررسی و انتخاب یخچال و فریزر مناسب برای ما و خانه هایمان که تیم معرفی اسنوا استور شمارا در این امر همراهی خواهد کرد.

چه نوع یخچال و فریزری بخریم ؟

برای پاسخ به این سوال نخست باید بدانیم که معیار هایمان برای انتخاب یخچال و فریزر چیست بعد به پاسخ این که چه نوع یخچال فریزری مناسب خانه های ماست خواهیم رسید .

در این جا ما به معرفی معیار هایی می پردازیم که اکثر مشتریان آن هارا به عنوان اولویت های انتخاب شان معرفی می کنند؛ خوب همان طور که همه ی  ما می دانیم اولین معیار انتخابی برای هر فرد بودجه ماست که در نظر داریم چه نوع یخچال وفریزری را انتخاب و خرید کنیم معمولا دومین معیار مشتریان کیفیت محصولات است که شامل برند هم می شود که خوب همه ی این المان ها به معیار اول یعنی قیمت ربط پیدا می کند .

در این جا برای ما ایرانی ها بعضا معیار دیگری نیز وجود دارد و آن خرید کالای ایرانی و حمایت از محصولات ایرانی است که شرکت اسنوا یکی از شرکت های پرآوازه ایرانی در تولید محصولات لوازم خانگی است.

خوب برویم سراغ معیار اول انتخاب مان یعنی بودجه محصولات یخچال و فریزر در کل به 4 بخش که از نظر قیمتی و ابعادی از هم جدا می شوند تقسیم می شود این چهار بخش شامل یخچال فریزر بالا ,یخچال فریزر پائین , یخچال و فریزر دو قلو  و ساید بای ساید ها می شود که ما به معرفی آنان خواهیم پرداخت .

یخچال فریزر بالا:

یخچال فریزر بالا عمدتا شاید برای شما هم وقتی برای اولین بار نام این نوع یخچال را می شنوید  سوال باشد که منظور چیست فریزر بالا محل قرارگیری فریزر را می نامد 

برای انتخاب فریزر بالا شما باید ابتدا به سلیقه خود باز گردید زیرا که مدل های فریزر بالای اسنوا سری مورانو و نیو مورانو همه چی تمام هستند و این شمایید که انتخاب خواهید کرد دسترسی آسان به فریزر ظرفیت 27 فوتی سامانه های مختلف ویتامین کیت از جمله امکانات فریزر بالا هستند.

خانواده های ایرانی عمدتا با توجه به سلیقه خود انتخاب می کنند که فریزر شان در پایین یخچال باشد یا بالای یخچال این تگرش باز می گردد به استفاده شما این که دوست دارید دسترسی بیشتر به فریزر داشته باشید یا یخچال 

منبع :اسنوا استور