راهنمای انتخاب و خرید اجاق گاز اسنوا :

وسیله‌ای برای آشپزی است که ازگاز قابل اشتعالی مانند گاز طبیعی، پروپان یا بوتان به عنوان سوخت استفاده می‌کند. با آنکه استفاده از اجاق گاز قدمت زیادی ندارد، ولی امروزه اجاق گاز یکی از ضروری‌ترین وسایل منازل ایرانی است و زندگی بدون آن، بخصوص در شهرهای بزرگ با دشواری همراه است. اجاق گاز همچنین یکی از رئوس اصلی مثلث کار در آشپزخانه را تشکیل می‌دهد.
امروزه انتخاب یک اجاق گاز مناسب برای فضای آشپزخانه ما ایرانی یکی از دغدغه های مهم به شمار می آید این که چه نوع اجاق گازی مناسب فضای آشپزخانه ماست و آیا پاسخگوی نیاز ما در آشپزخانه خواهد بود یانه .
نخست باید تصمیم خودرا بگیرید اینکه می خواهید اجاق گاز تو کار انتخاب کنید یا این که اجاق گاز مبله (فردار) می خواهید .
چه نوع اجاق گازی بخریم ؟

این یکی از مهم ترین سوال های مشتریان برای انتخاب و خرید اجاق گاز است که تیم بررسی و مشاوره اسنوا استور قصد دارد در یافتن پاسخ آن شمارا همراهی کند.
اول باید این دو نوع اجاق گاز را بیشتر بشناسیم تا بعد در مورد این دو نوع اجاق گاز نظر بدهیم.
اجاق گاز توکار :

زیبایی,سرعت در استفاده,راحتی در استفاده, می توان گفت این ها  برای شروع معرفی اجاق گاز های توکار کافیست؛ اصولا اجاق گاز های تو کابینتی برای زیبایی بیشتر آشپزخانه طراحی می شوند که عمدتا شامل سه بخش شیشه ای , استیل , شیشه و استیل می شوند .

انتخاب این نوع اجاق گاز به دلیل راحتی و دسترسی آسان معمولا انتخاب خانواده های است که به زیبایی هرچه تمام تر در آشپزخانه معتقد اند ؛ این سری از اجاق گاز ها با طراحی متخصصان کابینت در بهترین نقطه آشپزخانه و در قالبی از MDF قرار می گیرند و با تلفیق باآن زیباتر جلوه می کنند.

اجاق گاز های تو کار اسنوا علاوه بر سری های شیشه ای و شیشه واستیل از قطعات تمام ایتالیایی ساخت شرکت SABAF بهره می برند که با فندک های فوق سریع خود آسایش را برای ما فراهم می آورند .

اجاق گاز مبله (فردار):


کارایی ,امکانات,نوستالژی این کلمات هم برای معرفی اجاق گاز فردار کافیست ؛ نخست می رویم سراغ کارایی اصولا اجاق گاز های مبله برای همین طراحی شده اند که شما با خیال راحت آشپزی کنید و از فضای آزاد در اختیار تان لذت ببرید؛ 

ما ایرانی ها برای مان قدرت شعله های اجاق گاز و توان مانور آن ها از یکی از معیار های مهم است اجاق گاز های مبله اسنوا با بهره گیری از سیستم سوخت رسانی SABAF ایتالیا و شعله زمان دار آشپزی با نهایت راندمان را به ما هدیه می کند .

نوستالژِی اجاق گاز های مبله از همان ابتدای ورود اجاق گاز همراه ما بوده اند و ما از کیفیت آنان و بهره وری آن ها خاطرات بسیاری داریم و این حس خوب مارا بیشتر به سمت خرید این اجاق گاز ها سوق می دهد .

حال این که اسنوا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا اجاق گاز های مدرنی با امکاناتی همچون لایه داخلی EASY_SELF_TO_CLEAN آسان تمیز شونده به استقیال خریداران خود رفته وتجربه عشق در آشپزخانه را به آنان هدیه داده است.

اسنوا استور سعی کرد با معرفی این دو مدل اجاق گاز شمارادر انتخاب اجاق گاز راهنمایی کند در آخر این شمایید که انتخاب می کنید که زیبایی و سرعت را انتخاب کنید یا کارایی و امکانات امیدواریم از انتخاب خود لذت کافی را ببرید.

منبع اسنوا استور , ویکی پدیا